אסטרולוגיה: הכלי המנחה הטוב ביותר לחיינו!

מה אתה מבין באסטרולוגיה?
אנשים בדרך כלל מתייחסים לאסטרולוגיה עם סימן גלגל המזלות שלהם, המתייחס לאחד מ -12 קבוצות הכוכבים של גלגל המזלות. אסטרולוגיה חינמית זו, הזמינה בקלות עם עיתונים ופורטלי אינטרנט מקוונים שונים היא אסטרולוגיה של שלטי שמש, כלומר היא מתארת ​​בבירור את הסימן היכן שהשמש שלך הייתה ממוקמת בזמן לידתך. זו ככל הנראה הצורה הפשוטה ביותר של חיזוי הורוסקופ שאתה יכול לקבל מכיוון שלא נדרש יותר מאשר תאריך הלידה של האדם כדי ליצור הורוסקופ עם סימני שמש. עם זאת, התחזית מבוססת השמש יכולה לספר לכם את האסטרולוגיה הפשטנית ביותר.
על מנת להפיק קריאה מדויקת למדי, אסטרולוגים רוצים לראות באיזה בית ולחתום כל כוכב לכת היה בזמן הלידה. בעזרת אסטרולוגיה וודית, מוכנים בדרך כלל צורה של חיזוי מורכב וספציפי המנתח את הנושאים כמו אישיות, חיים, קריירה, מערכת יחסים וסיכויים עתידיים אחרים. לא רק תחזית אישית ומקיפה, יש שפע של אתרים המציעים דוחות אסטרולוגיה בחינם ללקוחותיהם על בסיס אסטרולוגיה וודית.
האם אסטרולוגיה היא מדע?
אסטרולוגיה נראית מדעית מאחר שהיא משתמשת בידע מדעי שקשור לגופים שמימיים ובכלים מדעיים כמו תרשימי הורוסקופ וכו ‘. בעוד חלקם סומכים על כלי מדעי זה כדי לדעת את הציפיות שלהם מהעתיד, אחרים הם אלה שסקרנים לדעת על אישיותם העתידית. ותחזיות. יש עדויות לגבי הוודאות שלה מצד האנשים שחוו זאת בפועל והרגישו שהאסטרולוגיה עבדה עבורם. אפילו עם הראיות הללו, השאלה היא עדיין זהה – האם אסטרולוגיה היא שיטה מדעית לענות על שאלות? רק כדי לבדוק אם אסטרולוגיה עשויה להיות כלי מדעי, הנה כמה נקודות בדיקה:


• השמש, הירח, כוכבי הלכת והכוכבים, האסטרולוגיה סובבת סביב גופי השמיים הללו וכפי שידוע לנו, נושאים אלה נלמדו במדע בלבד.
• בדיוק כמו מדע, גם אסטרולוגיה מסתמכת על עדויות. בעוד שאסטרולוגיה שימשה לייצור אירועים מסוימים והתוצאות נבדקו בהמשך במקום בו ראיות סותרו חלקית ולא תמכו בתוקף האסטרולוגיה. החוויה זהה למדע כמו שמדענים מבצעים לעתים קרובות ניסויים או בדיקות שמתברר כשגויים לעיתים.